Stopaři – skauti z Prahy 8

Jak se přihlásit

Dobrodružné hry na táboře

Přidej se hned teď!
Přihlásit se může každé dítě od první třídy ZŠ. Stačí kontaktovat vedoucího střediska jedním z následujících způsobů:

Jiří Podval
mail@stopari.org
GSM: 776 765 006

nebo přijďte na některou z našich schůzek do klubovny v areálu Psychiatrické léčebny Bohnice na Praze 8. Nejbližší zastávka MHD jsou Staré Bohnice (autobusy 102, 236). Klubovna se nachází v dolíku za Divadlem Za plotem vedle tenisových kurtů. Po vstupu do objektu zahněte vpravo, kde už najdete naše dveře podle nápisu STOPAŘI i podle bujaré zábavy za nimi.

Jak zapojení do oddílu probíhá?

Nejlepší je dohodnout se předem, na kterou schůzku za námi zavítáte. Připravíme pro Vás několik základních informací o oddíle a budeme vědět, že máme čekat nového kamaráda, kterému je třeba všechno ukázat a seznámit ho s programem. Po zhruba měsíci Vám nabídneme členství v Junáku, což obnáší vyplnit přihlášku a zaplatit členské příspěvky.

O co Vás pak požádáme?

Abyste se mohli zapojovat do naší činnosti, budete potřebovat základní vybavení na schůzky (zápisník, tužku, šátek atd.) a na výpravy (spacák, batoh, dobré boty atd.) Všechny podrobnosti se samozřejmě dozvíte na prvních schůzkách.

Ke skautskému hnutí patří i skautský kroj, který je také vhodné si pořídit ať už nový, nebo od některého staršího člena. I s tímto Vám můžeme pomoci.

Pro dobré zapojení Vašeho dítěte a příjemnou spolupráci prosíme o pravidelný kontakt. Jednak tím, že nás budete informovat o absencích dítěte a jednak zpětnou vazbou, díky které budeme moci připravovat lepší program a lépe našim svěřencům rozumět.