Stopaři – skauti z Prahy 8

Miriklo

holky 11 až 15 let

Umíme si poradit

Náš oddíl se jmenuje Miriklo a momentálně k němu patří asi 13 holek. Oddíl vznikl 27. září 2005, ale většina z nás se znala už předtím, protože oddíl vznikl sloučením dvou oddílů: 59.oddílu Lentilky a 120.oddílu Rosverky. Oba tyto oddíly byly součástí střediska, a proto jsme se rozhodly, že bude jednodušší mít jeden velký.

Nyní máme v oddíle dvě družiny, Lentilky a Roverky. Scházíme se každý týden od 17:00 do 19:00 v naší klubovně v Bohnicích a většinou tak jednou do měsíce jezdíme na výpravy do různých koutů České Republiky – něco poznat, být spolu, zažít něco jedinečného a zahrát hry. A když přijde léto a prázdniny, vyrážíme na třítýdenní tábor, většinou na Vysočinu.

Rády si hrajeme

Jsme moc rády, že spolu můžeme být, protože si díky všem akcím odnášíme mnoho zážitků, zkušeností, legrace a dobré nálady, zároveň máme možnost poznat nové kamarády, něco se naučit a nechat se provádět skautem unikátními „Mirikláckými stezkami“.

Pokud o nás chceš vědět více, podívej se na oddílový web: miriklo.blogspot­.com nebo napiš na níže uvedené kontakty. Pokud Tě náš oddíl zaujal, neboj se nám ozvat a po domluvě s námi se na nějakou schůzku přijít podívat. Budeme rády, když se k nám připojíš!

Naše praštěné vedoucí (zleva: Lasa, Mráza, Uzel, Slůně)
Vedoucí:

E-mail všem vedoucích: mi@stopari.org.
Máme se spolu pohádkově

Na táboře i širákujeme

TO JSME MY!